UltimaTel
Choose language
ČeštinaCZ
 EN

Výzkum a Vývoj

Společnost disponuje vlastním vývojovým oddělením. Toto oddělení se zabývá výzkumem možností a vývojem individuálních řešení pro zákazníky a skládá se ze zkušených odborníků. K dispozici má moderní zázemí, testovací techniku, analyzátory a mnoho dalšího. Oddělení zpracovává firemní požadavky na větší projekty, na specifické zakázky i na konkrétní požadavky na míru. Vývoj je koncipován tak, aby plně vyhověl všem známým světovým standardům a technologickým trendům.
 
Po zpracování vstupních požadavků je možné vypracovat řešení pro daného zákazníka, jak přes hardwarovou část, tak i vývoj softwarové části. Výstupem je tedy hardwarová komponenta, či software, pod kterým se může skrývat například aplikace na ovládání dané komponenty.
 
Vývojové oddělení vytváří přidanou hodnotu tou cestou, že k nabízeným firemním produktům je schopna nabídnou takovou implementaci na straně zámototrboauthorizedapplicationprovider.jpegkazníka, jakou on potřebuje tím, že je schopna vytvořit chybějící hardwarový či softwarový doplněk.dimetraauthorizedapplicationprovider.jpeg

Kontaktujte specialisty z UltimaTelu

Napsat nám můžete na obchod@ultimatel.cz

telefonek+420 466 857 111

Volejte v pracovní dny od 8 do 16 hodin

UltimaTel neprodává jen krabice,
ale dodává ucelené řešení

1

Analýza a konzultace
vašich požadavků

1
2

Výběr nejvhodnějšího
řešení

2
3

Kompletní dodávka
a realizace

3
4

Dohled provozu
a jeho podpora

4
5

Rozvoj v rámci
dlouhodobého partnerství

5