UltimaTel
Choose language
ČeštinaCZ
 EN

MOTOTRBO™ Capacity Max

Capacity Max
Capacity Max

Velká kapacita, široké pokrytí a vysoká úroveň kontroly

 

S MOTOTRBO ™ Capacity Max se můžete rozrůstat a přitom snadno měnit systém tak, jak se budou vyvíjet vaše potřeby. Systém Capacity Max v sobě spojuje inovaci, připomínky uživatelů i rozsáhlé zkušenosti společnosti Motorola z praxe, takže představuje škálovatelné, vysoce zabezpečené řešení trunkové rádiové komunikace, ideální pro vaše podnikání.

 

Architektura Capacity Max, umožňující podporu až 15 míst a až 3000 uživatelů v jedné lokalitě, je optimalizována pro vysoký výkon, vysokou efektivitu i snadnou škálovatelnost. Systém přináší možnost rychlé a spolehlivé hlasové a datové komunikace, lepšího rozhodování a bezproblémové koordinace jednoho areálu nebo rozsáhlé oblasti. Výkonné nástroje pro správu systému vám umožní úplnou kontrolu nad systémem - a to vše z jedné pracovní stanice. A vzhledem k tomu, že systém je kompatibilní s ETSI DMR Tier III, si můžete být jisti, že budete investovat do technologie vytvořené podle otevřené normy s celosvětovou podporou.

Vlastnosti
Dokumenty

VYSOCE VÝKONNÝ DIGITÁLNÍ TRUNKOVÝ SYSTÉM PŘÍŠTÍ GENERACE

MOTOTRBO™ Capacity Max je trunkový rádiový systém, vystavěný na distribuované architektuře pro hlasové a datové služby. Ovládání je centralizované, ale směrování provozu je optimalizováno pro minimalizaci nákladů a maximalizaci výkonu.

Kapacita Max přesahuje základní interoperabilitu standardu DMR, a přináší širší škálu funkcí. Vlastnosti a aplikace, jako jsou Digital Emergency, systém fronty hovorů s přiřazením priorit a programování OTA vám poskytne nástroje, které potřebujete pro úspěch svého podnikání.

CENTRÁLNÍ ŘÍZENÍ PRO KOMPLETNÍ KONTROLU

Systém Capacity Max vám dává možnost centralizované správy všech funkcí, potřebných pro řízení systému. Prostřednictvím softwaru pro správu systému můžete spravovat infrastrukturu, zařízení a skupiny volajících logickým způsobem, pro co nejvyšší účinnost a efektivitu. Procesy pro zavedení softwarových a firmwarových patchů na server systému, do infrastruktury a do radiostanic usnadňují i aktualizace a upgrady systému.

VYSOKÁ BEZPEČNOST

Bezpečnost je klíčovou složkou trunkového systému rádiové komunikace Capacity Max. Veškeré hlasové a datové přenosy i kontrola provozu IP sítě jsou šifrovány a všechny radiostanice autorizovány. Pro větší bezpečnost můžete dokonce vzdáleně vypnout a znovu zapnout zařízení, došlo-li k jeho ztrátě nebo odcizení.

SNADNÁ MIGRACE

Systém Capacity Max lze hladce integrovat do stávajících systémů MOTOTRBO™, takže na něj můžete snadno přejít prostřednictvím jednoduché aktualizace softwaru.

VĚTŠÍ KAPACITA A DOBRÁ ŠKÁLOVATELNOST

S MOTOTRBO Capacity Max můžete rozšiřovat svůj stávající systém, podle toho, jak se budou vyvíjet vaše potřeby. Systém může podporovat až 15 míst s až 3000 uživateli v jedné lokalitě. Až šest dalších datových převaděčů v jedné lokalitě pak může podporovat intenzivní využití dat pro zasílání textových zpráv, informací o poloze ze systému a další aplikace, jako je řízení lidských zdrojů a oznámení alarmu. Díky kompatibilitě s naším širokým portfoliem rádií MOTOTRBO™ budete mít možnost vytvořit si systém na míru. 

V SOULADU S NORMOU DMR TIER III

Tento systém podporuje všechny inovativní funkce, které očekáváte od MOTOTRBO™, od pokročilého sledování polohy po zvýšené zabezpečení a roaming. Pro zákazníky, kteří potřebují systém, který podporuje radiostanice jiných dodavatelů, je Capacity Max v souladu s DMR Tier III, takže podporuje všechny vlastnosti, stanovené pro interoperabilitu.

VYSOKÁ ODOLNOST A DOSTUPNOST SYSTÉMU

Systém Capacity Max byl navržen pro vysoký výkon, vysokou dostupnost a vysokou odolnost. Volitelné záložní servery systému, IP přepínače a lokální převaděče pro správu kanálů pak zabrání výpadku celého systému v případě jednotlivé poruchy. Můžete také zřídit až tři alternativní kontrolní kanály na každém stanovišti a dosáhnout tak výjimečně vysoké dostupnosti systému.

Kontaktujte specialisty z UltimaTelu

Napsat nám můžete na obchod@ultimatel.cz

telefonek+420 466 857 111

Volejte v pracovní dny od 8 do 16 hodin

UltimaTel neprodává jen krabice,
ale dodává ucelené řešení

1

Analýza a konzultace
vašich požadavků

1
2

Výběr nejvhodnějšího
řešení

2
3

Kompletní dodávka
a realizace

3
4

Dohled provozu
a jeho podpora

4
5

Rozvoj v rámci
dlouhodobého partnerství

5