UltimaTel
Choose language
ČeštinaCZ
 EN

VB400 osobní kamera k objednání! Kontaktujte nás pro další informace.

S potěšením oznamujeme, že kamera VB400 pro nošení na těle, plus související příslušenství a software, je nyní k dispozici na objednávku pro partnery EMEA PCR Channel Partners. Po omezenou dobu je k dispozici propagační cena k zakoupení vaší spouštěcí sady, která vám pomůže předvést funkce a funkce VB400.

 

PROČ POUŽÍVAT KAMERY NOSENÉ NA TĚLE

 

  • Pracovníci v první linii se pravidelně potýkají se zneužíváním a veřejným dotazováním BWC často působí jako odstrašující prostředek proti zneužívání a jsou nezpochybnitelným zdrojem důkazů.
  • Řešení Body Worn Camera nabízejí důkaz o provedených akcích. Naše funkce auditu a hardware odolný proti neoprávněné manipulaci zajišťují, že uživatel je odpovědný za své činy.
  • Řešení Edesix BWC lze integrovat do libovolného systému pro správu videa (VMS) kompatibilního s ONVIF, což znamená, že BWC mohou doplňovat vaše aktuální bezpečnostní řešení CCTV.
  • Kamera Edesix Body Worn Cameras zajišťuje, že záznam je vždy bezpečný tím, že šifruje data v zařízení a poskytuje plně auditovatelnou stopu akcí v rámci VideoManager.

 

Pro více informací pokračujte zde

EDESIX - users

Kontaktujte specialisty z UltimaTelu

Napsat nám můžete na obchod@ultimatel.cz

telefonek+420 466 857 111

Volejte v pracovní dny od 8 do 16 hodin

UltimaTel neprodává jen krabice,
ale dodává ucelené řešení

1

Analýza a konzultace
vašich požadavků

1
2

Výběr nejvhodnějšího
řešení

2
3

Kompletní dodávka
a realizace

3
4

Dohled provozu
a jeho podpora

4
5

Rozvoj v rámci
dlouhodobého partnerství

5